Contact Us

Use the form on the right to contact us.

The foundation is always looking for opportunities to expand and involve more artists in its reach. Please feel free to contact us if you have any information that could benefit us along the way.

243 East 34th Street
New York, NY, 10016

(862)222-4427

Uudised

Uus juhatus taaselustamas kultuurfondi

Valev Laube

2016. aastal liikmete poolt hääletatud juhatus (fotolt puudub juhatuse liige Heino Ainso; foto: Siiri Lind)

Täname Teid, et olete toetanud läbi Kultuurfondi eesti kultuuri USA-s. Samuti täname Teid abi ja usalduse eest Kultuurfondi kevadisel koosolekul.

Eesti Kultuurfond Ameerika Ühendriikides eesmärgiks on toetada eesti kultuuri edendamist, säilitamist ja tutvustamist USA-s. Fondi tegutsemise algusaastatest peale on toetatud nii kunstnikke, kirjanikke ja teisi loomeinimesi. Fond on välja andnud mitmeid auhindu, kelle saajate hulgas on näiteks Marie Under. Eesti Kultuuripäevad New Yorgis loodi Kultuurfondi eestkostel ning toetusel. Ligi 60 aastat hiljem on 2016. aastal valitud juhatuse eesmärgiks taaselustada mitmed auväärsed traditsioonid kasutades tänapäevaseid vahendeid loomeinimeste toetamiseks ning tunnustamiseks. 

Järgnevatel kuudel hoiame Teid kursis Kultuurfondi sügiseste tegemistega ning järgmise aasta plaanidega. Kultuufond on alati avatud mõtetele ja uutele pakkumistele, et tagada eesti kultuuri elujõulisust USA-s. 

Parimate soovidega,
Valev Laube
Nõunik