Contact Us

Use the form on the right to contact us.

The foundation is always looking for opportunities to expand and involve more artists in its reach. Please feel free to contact us if you have any information that could benefit us along the way.

243 East 34th Street
New York, NY, 10016

(862)222-4427

Uudised

Toeta idaranniku lastekoori jõudmist 2017. aasta noorte laulu- ja tantsupeole Tallinnas! Meie lapsed kindlustavad meie jätkumise laulurahvana!

Valev Laube

016. aasta talvel moodustasid kuus Idaranniku eesti kooli - Lakewood, Boston, New York, Philadelphia, Connecticut ja Washington D.C. - ühiskoori, kuhu kuulub üle 60 lapse vanuses 6-13 eluaastat. Kuna tegemist on äärmiselt suure ettevõtmisega, mis lisaks ajakulule nõuab osalejatelt ka suuri väljaminekuid, siis oleme loonud reisikulude fondi. Palun toeta ja aita lastel jõuda laulupeole!
Read More

Uus juhatus taaselustamas kultuurfondi

Valev Laube

Eesti Kultuurfond Ameerika Ühendriikides eesmärgiks on toetada eesti kultuuri edendamist, säilitamist ja tutvustamist USA-s. Fondi tegutsemise algusaastatest peale on toetatud nii kunstnikke, kirjanikke ja teisi loomeinimesi. Fond on välja andnud mitmeid auhindu, kelle saajate hulgas on näiteks Marie Under. Eesti Kultuuripäevad New Yorgis loodi Kultuurfondi eestkostel ning toetusel. Ligi 60 aastat hiljem on 2016. aastal valitud juhatuse eesmärgiks taaselustada mitmed auväärsed traditsioonid kasutades tänapäevaseid vahendeid loomeinimeste toetamiseks ning tunnustamiseks. 

Read More